Gdzie jesteśmy?
Gdzie jesteśmy?

ul. Nowowiejskiego 1, 72-600 Świnoujście

Witamy w Villi Antares

Serdecznie zapraszamy Państwa do Świnoujścia na Wyspę Uznam, gdzie znajduje się nasza Villa Antares. Budynek jest położony w dzielnicy uzdrowiskowej miasta, w bliskiej odległości - około 150m - od najpiękniejszej plaży polskiego wybrzeża, co daje Państwu możliwość pełnego wykorzystania walorów nadmorskiego mikroklimatu. Zapewniamy urozmaicony wypoczynek, w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, który może być połączony z zabiegami leczniczymi, relaksującymi i rehabilitacyjnymi.

W świeżo odnowionym budynku, otoczonym piękną zielenią natury, pragniemy oddać do Państwa dyspozycji komfortowe, przytulnie urządzone pokoje i apartamenty o wysokim standardzie. W każdym z nich oprócz wygodnych mebli, znajduje się telewizor oraz nowoczesny węzeł sanitarny.

W naszej villi gwarantujemy Państwu miłą atmosferę, znakomity wypoczynek, bardzo dobrą kuchnię oraz fachową obsługę przez całą dobę. Zachęcamy do skorzystania z naszej restauracji, w której zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki, oraz ze znakomicie zaopatrzonego drink baru.

W pobliżu Villa Antares mogą Państwo znaleźć korty tenisowe, pływalnie miejską, otwarte przejście graniczne, którym można udać się do Ahlbecku, Heringsdorfu, Bansinu i jeszcze dalej, ścieżki rowerowe po polskiej i niemieckiej stronie, wypożyczalnie rowerów, Termy Bałtyckie Ahlbeck i wiele innych atrakcji. Dzięki lokalnym firmom mogą Państwo się udać na wycieczki do Niemiec, Skandynawii oraz LEGOLANDU, HANSA PARK, HEIDE PARK, a także w rejsy statkami Białej Floty.